Až 50 000 pro zkušené telefonní prodejce na HPP

Jsme moderní české kontaktní centrum ze skupiny Bohemia Energy. Prodáváme po telefonu českým domácnostem plyn a elektřinu. Přidej se k nám a staň se součástí velké české energetické skupiny. Naše moderní prostorné světlé a klimatizované bezbariérové pracoviště je snadno dostupné z celé Prahy metrem (jsme přímo na stanici metra Kolbenova). Nedaleká vlaková nádraží Vysočany a Libeň a autobusové terminály Praha Černý Most, Praha Letňany, Praha Palmovka a autobusové nádraží Praha Florenc umožňují i pohodlné dojíždění z blízkého i vzdálenějšího okolí Prahy. Zaměstnancům nabízíme kromě zajímavé práce s možností osobního a profesního rozvoje i řadu nadstandardních benefitů, počínaje týdnem dovolené navíc, stravenkami a občerstvením na pracovišti až po zaměstnaneckou slevu na plyn a elektřinu, vždyť patříme k druhé největší české domácí energetické skupině – Bohemia Energy, dodavateli energií s desetiletou tradicí a více než 600 000 zákazníky.


Pracujete v kontaktním centru, umíte to, baví Vás to, ale nelíbí se Vám poměry tam, kde nyní pracujete? U nás se Vám líbit zaručeně bude. Nabízíme férové jednání a přátelský kolektiv. Zaměstnáváme přednostně na hlavní pracovní poměr.

Nabízíme:

Moderní, pohodlné, prostorné, skvěle vybavené kontaktní centrum v Praze 9 na stanici metra Kolbenova (+75 m pěšky) Vám nabízí práci telefonního prodejce pro prodej plynu a elektřiny pro domácnosti na hlavní pracovní poměr.

Nástupní plat 125-140 Kč/hodinu + bonusy.

Nejlepší prodejci si vydělají až 50 000 Kč měsíčně.

K tomu navíc zdarma káva, horká čokoláda, sodovka a oběd na pracovišti formou bufetu, věrnostní příplatek a týden dovolené navíc.

V případě zájmu vložte svůj životopis do odpovědi na tento inzerát. Více informací o nás na www.bohemiadirect.cz

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost Bohemia Direct Marketing a. s. se sídlem Kolbenova 931/40b, 190 00 Praha 9 – Vysočany, zpracovávala a uchovávala v personální databázi po dobu jednoho kalendářního roku pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.

logo

Firma: Bohemia Direct Marketing a.s.

Kontakt: Lucie MILÁČKOVÁ
Kolbenova 931/40b
190 00 Praha 9

Telefon: 735186900

Místo práce: Praha 9

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 22000 - 50000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.